top of page

Round 14 March 9

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielders
Away Keeper
Order
1
Sheidow Park v Port Noarlunga
Andrew Wright
No Play
1
1
ICC Sharks v Plympton F
Brett Campbell
No Play
2
1
Keswick v Coromandel
John Williams
No Play
3
2
North Haven v Sheidow Park II
Ray Thatcher
No Play
4
2
St Johns OS v Morphettville Pk
Jeff Blundell
No Play
5
2
Coromandel II v Cove
Gerry McGinley
No Play
6
2
Mitchell Park v Coro Ramblers II
Peter Williamson
No Play
7
3
Phantoms v Country Club
No PLay
8
3
Morphettville Pk II v Happy Valley
Trevor Lambert
No Play
9
3
Cove II v Keswick II
No Play
10
3
Southern v Western YC
No Play
11
4
Port Noarlunga II v North Haven II
Russ Hewett
No Play
12
4
Plympton F II v ICC Sharks II
No Play
13
4
Flagstaff Hill v Kenilworth
No Play
14
4
Grand Masters v South Road
No Play
15
5
Coro Ramblers III v Sheidow Park III
No Play
16
5
Happy Valley II v Coromandel III
Leon Dean
No Play
17
5
South Park v Southern Warriors
No Play
18
5
Western YC II v Mitchell Park II
No Play
19
6
Keswick III v Mitchell Park III
No Play
20
6
Morphettville Pk III v Morphett Vale
No Play
21
6
Kenilworth II v Southern Warriors II
No Play
22
6
Adelaide Lutheran v Adelaide Falcons
Phil Megson
No Play
23
7
Sheidow Park IV v Phantoms II
No Play
24
7
Coromandel IV v Morphettville Pk IV
No Play
25
7
ICC Sharks III v Port Noarlunga III
No Play
26
7
North Haven III v Grand Masters II
John Zadow
No Play
27
8
South Road II v Coro Ramblers IV
No Play
28
8
Mitchell Park IV v Warradale
No Play
29
8
Sheidow Park V v Kenilworth III
No Play
30
8
Afghan v Southern II
No Play
31
9
Adelaide Lutheran II v Western YC III
Rufan Subderdas
No Play
32
9
Cove III v Happy Valley III
Antuan Schocroft
No Play
33
9
Grand Masters III v North Haven IV
No Play
34
9
Port Noarlunga IV v Mitchell Park V
No Play
35

Round 13 February 24 - March 2

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielders
Away Keeper
Order
1
Port Noarlunga v ICC Sharks
Andrew Wright
Connor Lock, Caleb Baldwin
Haimish Ferguson, 4
1
1
Plympton F v Sheidow Park
Jeff Blundell
Taylan Ryan, Jack Bonutto
Nick Webster, 5
Sean McLoughlin, Rhett Weeks
Blake Harding, 5
2
1
Coromandel v Coro Ramblers
John Williams
S Neville, Matthew Hunter
M Khakurel, 3
Rosman, Handke
Clark 5
3
2
Sheidow Park II v St Johns OS
Trevor Lambert
A Singh, S Singh
N Catanzariti, 3
Nik Gacic, Edward Angley
Sam Francis, 4
4
2
Morphettville Pk v North Haven
Brett Campbell
Wolfendon, Tunny
Don Caruso, 3
Kyle Oxlade, Tyler Cappelluti
Dylan Lawrence, 4
5
2
Cove v Mitchell Park
Peter Williamson
Tyson Hughes, Gary Dean
Matt Bertelsmier, 4
Kartik Antil, Joshua May
Brayden Vasey, 5
6
2
Coro Ramblers II v Coromandel II
Gerry McGinley
Jarryd Simister, Venning
L Riley, 3
Ollie Bone, Nathan Houston
Henry Beenham, 4
7
3
Country Club v Morphettville Pk II
John Zadow
Mahaveer Potlia, Peter Sandhu
Inderjeet Singh, 5
Aidan Walsh, Jordan Porter
Daniel Golding, 3
8
3
Happy Valley v Phantoms
Luke Pope, Cameron Moore
Adrian Pope, 4
9
3
Keswick II v Southern
Jay Burton, Griffin Robinson
Scott Curyer, 4
Brendan Chapple, Chris Sampson
?, 4
10
3
Western YC v Cove II
J Butler-Chaseling, M Sloan
P Dean, 5
11
4
North Haven II v Plympton F II
12
4
ICC Sharks II v Port Noarlunga II
Russ Hewett
Kelley McKee, Andrew Lawless
Ramesh Antony, 4
Corey Hickman, Michael Smith
Elliott Riddle, 4
13
4
Kenilworth v Grand Masters
Shamil, Likith
Rahul, 4
Ravinder Singh Sandhu, Smit Patil
Aakash Aggarwal, 4
14
4
South Road v Flagstaff Hill
Tyler Bishop, Hudson Koukourou
Jack Kelley, 4
15
5
Sheidow Park III v Happy Valley II
Messenio, Jones
Brown, 4
James Beaumont, Scott Blundell
David Wilden, 5
16
5
Coromandel III v Coro Ramblers III
Mitch Laurie, Will Lemmey
Cameron Lithgow, 2
Jesse Hughes, Ashley Strauss
Adam Hansen, 3
17
5
Southern Warriors v Western YC II
Rajiv Rehaan, Ayaz Hussain
Vikas Vikas, 5
18
5
Mitchell Park II v South Park
L Millar, A Sony
C Sampson, 3
Warna Dewamullange, Ray Desouza
Ashwin, 4
19
6
Mitchell Park III v Morphettville Pk III
Daniel Munro, Ethan Jones
Ben Porter, 4
20
6
Morphett Vale v Keswick III
Troy Mableson, Fred De Lange
Craig Spender, 4
Chris Taylor, Tielman Nieuwoudt Snr
Sam Miller, 4
21
6
Southern Warriors II v Adelaide Lutheran
Abhay Pratap Singh, Karamjot Singh
Kartik Rudola, 4
Parth Gohil, Eric Dale
Tom Adler, 4
22
6
Adelaide Falcons v Kenilworth II
Leon Dean
Pardeep Panjeta, Harmandeep Brar
Tarun Vuyyuru, 4
Saqlain, Musab
?, 5
23
7
Phantoms II v Coromandel IV
Matt Polkinghorne, Holland
Jeff Fulford, 4
Michael Haslam, Mitchell Pumphrey
Shane Nelson, 4
24
7
Morphettville Pk IV v Sheidow Park IV
Jordon von der Borch, Andrew Jones
Stef Daskalos, 4
S Donald, B Richman
R. Catanzariti, ?
25
7
Port Noarlunga III v North Haven III
Antuan Schocroft
Shaun Coller, Dennis Kennedy
?, 4
Des Beaty, Ben Cheney
Greg Cappelluti, 4
26
7
Grand Masters II v ICC Sharks III
Ross Moore
Balaji Krishnamurthy, Benny Samuelraj
Vimal Venuugopal, 4
Liam Campbell, Andrew Sumner
Neil Hodgson, 4
27
8
Coro Ramblers IV v Sheidow Park V
Alex Manning, Andrew Goudie
Andrew Strunk, 4
Garry Harding, Nic Plumb
?, 4
28
8
Warradale v Coromandel V
David Palmer, Tyson Craigie
Grant Craigie, 5
David Magarey, Champion
Scott, 5
29
8
Kenilworth III v Afghan
Muhammad Yaqoob Safi, Krishna Kumar
Irfan Omar, 4
Roo Agha, Jessi
?, 4
30
8
Southern II v South Road II
Nathan Ross, Hertath Patel
?, 4
31
9
Western YC III v Morphettville Pk V
Chris Spehr, Sam Tucker
Luke Dubois, 4
32
9
Happy Valley III v Mitchell Park V
Lea, Lithgow
?, 4
R Jackson, R StClair
S Oloughlin, 5
33
9
North Haven IV v Adelaide Lutheran II
Dylan LePoidevin, S Mitchell
Terry Griffin, 4
34
9
Cove III v Port Noarlunga IV
Phil Megson
Daniel O'Loughlin, Vinnie Treacy
Alex Butterworth, 5
Tyson Patterson, Joseph Butterworth
?, ?
35

Round 12 February 10 - 17

Section
Home v Away
Umpire
Home Team Fielders
Home Team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
Order
1
Port Noarlunga v Coromandel
Jeff Blundell
Jai Koirala, J Walton
Maneesh Khakurel, 4
1
1
ICC Sharks v Sutton Derby
Sutton Derby Forfeit
2
1
Keswick v Sheidow Park
Brett Campbell
Nandan Yadav, Iqrar Momand
Scott Curyer, 3
Jasper Dietmayer, Jordan Kilderry
Blake Harding, 5
3
1
Coro Ramblers v Plympton F
Andrew Wright
Fabian Saunders, Josh Rosman
Tyson Clark, 5
J Bonutto, T Ryan
Nick Webster, 5
4
2
Sheidow Park II v Cove
Peter Williamson
M Wilton, D Morrison
C Nesbitt, 5
Luke Champion, Josh Taylor
Matthew Bertelsmeier, 5
5
2
St Johns OS v Coro Ramblers II
Leon Dean
Mitch Russell, Patrick Douglas
Sam Francis, 4
J Hughes, V Sekhon
J OKeefe, 4
6
2
Coromandel II v North Haven
Trevor Lambert
Matthew Davidson, Tyler Cappelluti
Max Hosking, 4
7
2
Mitchell Park v Morphettville Pk
Phil Megson
A Kumar, Ryan Manser
B Vasey, 4
Allison, Trebilcock
Smith, 4
8
3
Country Club v Keswick II
Sunny Bains, Nabeel Kahlon
Inderjeet Bhullar, 4
Stephen Verco, Todd Goodrich
Karan Parneria, 4
9
3
Morphettville Pk II v Western YC
Russell Hewett
Aidan Walsh, Daniel Golding
Caleb Rybalka, 3
J Eagle, J Shepherd
J Jolly, 3
10
3
Cove II v Phantoms
J Morton, J Butler-Chaseling
A Butterworth, 3
Cameron Moore, Khaine Pauly
Adrian Pope, 4
11
3
Southern v Happy Valley
Rufan Sunderdas
Josh Paech, Iain Bryce
?, 5
K Wood, B Moran
B Kloedon, 4
12
4
North Haven II v Kenilworth
Corey Ford, Jay Penberthy
Damien Lennard, 4
Shamil, Amarish
Khalid, 4
13
4
Plympton F II v South Road
G Kennewell, T Ryan
R Wilde, 4
14
4
Flagstaff Hill v Port Noarlunga II
Tyler Bishop, James Patterson
Jack Kelley, 4
James Smale, Corey Hickman
Joseph Butterworth, 3
15
4
Grand Masters v ICC Sharks II
John Williams
Noel Gomes, Ravinder Sandhu
Aakash Aggarwal, 4
Kelley McKee, Ben Crane
David Sampson, 4
16
5
Sheidow Park III v Southern Warriors
Brett Scott, Dillon Hepden
Matz, 5
Parth Sharma, Sam Varkey
Vikas Vikas, 5
17
5
Happy Valley II v Mitchell Park II
Jason Roberts, Corey Bryne
Jason Dyer, 5
18
5
South Park v Coro Ramblers III
Akbar, Garry
Ashwin, 4
Tom Donnelly, Ashley Strauss
Adam Hansen, 4
19
5
Western YC II v Coromandel III
A Singh, R Justin
Rahul Kumar, 3
Ben Kernich, Cameron Lithgow
Henry Beenham, 5
20
6
Mitchell Park III v Southern Warriors II
Aaron Cox, Lucas Groves
Troy Spanton, 4
Kartik Singh, Devendra Rawat
Karamjot Singh, 4
21
6
Morphettville Pk III v Adelaide Falcons
Dylan Conroy, Christopher William Lamb
Ben Porter, 5
22
6
Kenilworth II v Keswick III
Khurum Khan, Salman Cheema
?4
Liam Harris, John Thorpe
Sam Millar, 4
23
6
Adelaide Lutheran v Morphett Vale
Finley Borgas, Raj Kukreja
Tom Adler, 4
Nick Majcen, Luke Potter
Lachie Corr, 4
24
7
Phantoms II v Port Noarlunga III
Mitchell Holland, Matthew Polkinghorne
Jeff Fullford, 4
Scrivener, Still
Riddle, 5
25
7
Coromandel IV v Grand Masters II
Michael Haslam, Liam Marshall
Ben Hawkins, 4
Kiran Kumar, Benny Samuelraj
Vimal Venugopal, 4
26
7
ICC Sharks III v Sheidow Park IV
Gary Wibrew, Brenton Forsyth
Ramesh Antony, 4
J Richman, J Chaplin
Ross Catanzariti, 4
27
7
North Haven III v Morphettville Pk IV
Jaykay Young, Ethan Theil-Elmahassni
Greg Cappelluti, 4
Sam Tucker, Jordan von der Borch
Stef Daskalos, 3
28
8
Coro Ramblers IV v Warradale
Andrew Cussen, Luke Collyer
Scott Brodie, 3
David Palmer, Tyson Craigie
Grant Craigie, 4
29
8
Afghan v Sheidow Park V
Angus Somerville, Josh Osman
?, 4
30
8
South Road II v Coromandel V
Sourav Nehra, Peter Matheson
Michael Haddon, 2
Hollands, D Magarey
Scott, 3
31
8
Mitchell Park IV v Kenilworth III
Arun James, Alex Sony
?, 3
Yousaf Safi, Quodrat Agha
Irfan Omar, 5
32
9
Western YC III v Happy Valley III
Ismail Vakil, Shaun Visser
Satyen Chauhan, 4
O Mason, A Lithgow
?, 4
33
9
Grand Masters III v Morphettville Pk V
John Zadow
Neeraj Asopa, Sudhir Manjul
Ripin Singh, 5
Damien Tucker, Liam Tucker
Luke Dubois, 5
34
9
Port Noarlunga IV v North Haven IV
Mitchell Vermeer, Darren Walters
Dom Lagana, ?
Dylan LePoidevin, Ethan Pattie
Terry Griffin, 5
35
9
Adelaide Lutheran II v Mitchell Park V
Steve Wilson, Connor Brown
Nikki Grosser, 4
B Lithgow, Mark Sansome
S O'Loughlin, ?
36

Round 11 January 27 - February 3

Section
Home v Away
Umpire
Home team Fielders
Home team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
Order
1
Sheidow Park v Coro Ramblers
Brett Campbell
Sean McLaughlin, Jordan Kilderry
Blake Harding, 5
Josh Haussen, Ben Wender
Tyson Clark, 5
1
1
ICC Sharks v Coromandel
Andrew Wright
Connor Lock, David Ling
Michael Ledgard, 5
Angus Heaton, Jai Koirala
Khakurel, 4
2
1
Keswick v Plympton F
Jeff Blundell
S Singh, Brock Pomeroy
Nick Webster, 5
3
1
Sutton Derby v Port Noarlunga
Peter Williamson
Pramesh Giri, Kirat Sandhu
Thapa, ?
Harry Smitheman, Mitchell Bennie
Oliver Goss, 4
4
2
North Haven v Mitchell Park
John Zadow
Cohen Mattner, Jack Bastian
Max Hosking, 4
Hugo Groom, Joshua Aulert
Brad Lewis, 4
5
2
St Johns OS v Cove
Trevor Lambert
Christopher Francis, Nik Gacic
Sam Francis, 5
B Muller, A Butterworth
Dom Lane, 5
6
2
Coromandel II v Morphettville Pk
Phil Megson
Matthew Hunter, 5
Hebbard, Wolfenden
Smith, 5
7
2
Coro Ramblers II v Sheidow Park II
Leon Dean
Sekhon, Jarrad Benson
O'Keefe, 5
A Singh, D Morrison
D Catanzariti, 5
8
3
Phantoms v Southern
Aiden Kakoschke, Matthew Fullford
Adrian Pope, 3
Iain Bryce, Craig Wood
?, 5
9
3
Morphettville Pk II v Keswick II
Luke Debrowski, Alexander Tunny
Caleb Rybalka, 4
Tielman Nieuwoudt, Chris Taylor
Jay Burton, 4
10
3
Cove II v Happy Valley
Brett Kinnear, M Kinnear
C Gilbert, 5
N Ween, Andrew Twynstra
B Kloeden, 5
11
3
Western YC v Country Club
Jason Eagle, Josh Shepherd
Jacob Jolly, 4
Nabeel Kahlon, Ankit Vishnoi
Inderjeet Bhullar, 4
12
4
Port Noarlunga II v Grand Masters
Corey Hickman, James Smale
Elliott Riddle, 4
Deepak Kunigiri, Ravindra Sandhu
Aakash Aggarwal, ?
13
4
Plympton F II v Kenilworth
D Martin, G Kennewell
T Thomas, 3
Shamil Jamion, Amarish Thakur
Rahul Sharma, 4
14
4
Flagstaff Hill v ICC Sharks II
Hudson Koukourou, Todd Andrews
Jack Kelley, 3
Andrew Lawless, Jordan Corfield
David Sampson, 4
15
4
South Road v North Haven II
Raj Sandhu, Jake Marshall
Rauf Choudhry, 4
Corey Ford, Braden Wylie
Anthony Jennings, 4
16
5
Coro Ramblers III v Western YC II
Steve Davenport, Bradley O'Keefe
Adam Hansen, 4
A Bhardwaj, S Singh
S Chauhan, 3
17
5
Happy Valley II v Southern Warriors
Russ Hewett
James Beaumont, Prasad Deshpande
Jason Dyer, 5
Siddharth Joshi, Ayaz Hussain
Vivki, 5
18
5
South Park v Coromandel III
Logan, Bishop
Ashwin, 3
Mitch Laurie, Cameron Lithgow
Henry Beenham, 4
19
5
Mitchell Park II v Sheidow Park III
Brett Scott, Ben Crichton
Hepden, 4
20
6
Keswick III v Adelaide Lutheran
Keswick Forfeit
21
6
Morphettville Pk III v Southern Warriors II
22
6
Kenilworth II v Morphett Vale
Musab, Farhan
?, 4
Alex Vlamis, Tyson-jai Donaghey
Lachie Corr, 3
23
6
Adelaide Falcons v Mitchell Park III
Jatin Pandey, Simon Thilthorpe
Tarun Vuyyuru, ?
Aaron Cox, Lucas Groves
Brayden Vasey, 5
24
7
Sheidow Park IV v North Haven III
Bailey Richman, Jack Chaplin
Ross Catanzariti, 3
Shane Tanner, Ethan Payne
Greg Cappelluti, 4
25
7
Coromandel IV v Port Noarlunga III
Haslam, Keegan
Scott, 4
White, Scrivener
?, 4
26
7
ICC Sharks III v Morphettville Pk IV
Mark Connor, Blake Hall
Neil Hodgson, 3
Alex McGuiness, Jorden von der Borch
Stef Daskalos, ?
27
7
Grand Masters II v Phantoms II
Benny Samuelraj, Kiran Nayak
Vimal Venugopal, 4
Jay Seneviratne, Gurpreet Singh
Chandran, 4
28
8
Sheidow Park V v South Road II
Angus Somerville, Josh Osman
?, 4
29
8
Afghan v Mitchell Park IV
Rooah Agha, Ben
?, 3
Adarsh, Alex Jacob Sony
?, 2
30
8
Southern II v Kenilworth III
M Shariff, J Brown
T Smith, 4
Quodrat Agha, Yousuf Safi
Irfan Omar, 5
31
8
Coromandel V v Coro Ramblers IV
Simon Zacpal, B Eames
Myers, 3
Aidan Collyer (sub), Eamonn Brodie (sub)
Scott Brodie, 4
32
9
Morphettville Pk V v Adelaide Lutheran II
Damien Tucker, Angus Tayleur
Luke Dubois, 5
Sid Thangaswamy, Juen Phie
Peter Taylor, 4
33
9
Grand Masters III v Cove III
Cove 3 Forfeit
34
9
Port Noarlunga IV v Happy Valley III
Hamish Goss, Mitchell Vermeer
Dom Lagana, ?
Shannon Chappell, Oliver Mason
?, 4
35
9
Mitchell Park V v Western YC III
J Sampson, S Oloughlin
M Warland, 4
Lee Fullar, Harish Ramsubramian
Peter Andreopolous, 4
36

Round 10 January 20

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielders
Away Keeper
Order
1
Plympton F v Port Noarlunga
Gerry McGinley
Mark Withers, T Jenkin
Nick Webster 4
Blake James, Darren Walters
Oliver Goss, 4
1
1
Sheidow Park v ICC Sharks
Jeff Blundell
Arren Harvey, Tim Berry
Blake Harding, 5
Connor Lock, David Ling
Michael Ledgard, 5
2
1
Coro Ramblers v Keswick
Andrew Wright
Griffin Robinson, Harsh Joshi
Scott Curyer, 3
3
1
Coromandel v Sutton Derby
Ross Moore
Bikram Sob, Brodie Slattery
Maneesh Khakurel, 4
Pramesh Giri, Bigyan Luitel
Dinesh Thapa, ?
4
2
Morphettville Pk v Sheidow Park II
Brett Campbell
Matt Smith, Daniel Voyzey
Scot Paterson, 4
A Singh, J Johnson
?, 4
5
2
North Haven v St Johns OS
Peter Williamson
Ryan Egan, James Tuplin
Dylan Lawrence, 4
Nik Gacic, Michael Porter
Sam Francis, 4
6
2
Mitchell Park v Coromandel II
Trevor Lambert
Matthew Alymore, Nathan Holmes
Ryan Doherty, 3
Gareth Bruce, Lachlan Sorella
Matthew Hunter, 4
7
2
Cove v Coro Ramblers II
John Williams
Ethan Hammond, Gary Dean
Dom Lane, 5
C Farrell, V Sekhon
L Riley 3
8
3
Happy Valley v Country Club
Russ Hewett
B Drieberg, J Claridge
B Kloeden, 5
Manpreet Singh, Sunny Bains
Inderjeet Bhullar, 3
9
3
Phantoms v Morphettville Pk II
Shiva Bairapenni, Aidan Kakoschke
Adrian Pope, 4
Luke Debrowski, Ethan Jones
Caleb Rybalka, 4
10
3
Southern v Cove II
C Woods, J Redshaw
Tom Bennett, 5
B Thomas, B Kinnear
P Dean, 4
11
3
Keswick II v Western YC
Abilash Borra, Charles Tan
Karan Parneria, 3
Matt D'Angelo, J Eagle
J Jolly, 3
12
4
ICC Sharks II v North Haven II
Ben Crane, Jordan Corfield
David Sampson, 4
Ayden Hickman, Zander Coppins
Anthony Jennings, 4
13
4
Port Noarlunga II v Plympton F II
Corey Hickman, James Smale
Joseph Butterworth, 4
O Martin, R Wilde
C Tregenza, 4
14
4
Grand Masters v Flagstaff Hill
Leon Dean
Deepak Kunigiri, Yash Kimmatkar
Aakash Aggrawal, ?
Jason Goss, James Robertson
Jack Kelley, 4
15
4
Kenilworth v South Road
David Denborough, Shamil Jamion
Rahul Sharma, 4
Nathan Ross, Jake Marshall
Rauf Choudhry, 4
16
5
Coromandel III v Sheidow Park III
Phil Megson
Jack Eames, Joel Walters
Cameron Lithgow, 4
Brett Scott, Ben Crichton
Matz, 4
17
5
Coro Ramblers III v Happy Valley II
Ashley Strauss, Jack Sullivan
Josh O'Keefe, 5
Ray Stephens, Corey Byrne
Jason Dyer, 5
18
5
Western YC II v South Park
Ismail Vakil Robertson, M Singh
R Kumar, 3
Wajahat Saeed, Raydon Desouza
Ashwin, 4
19
5
Southern Warriors v Mitchell Park II
Krishna Nallan, Anyj Kamboj
Vicki Vicki, 4
D Dales, T Lewis
J Doherty, 4
20
6
Morphett Vale v Mitchell Park III
John Zadow
Isaac Ritter, Adrian Hodge
Craig Spender, 3
Power, Moyle
Troy Spanton, 3
21
6
Keswick III v Morphettville Pk III (Hackham 2)
Muntazir Momand, Chris Taylor
Nick Matthews, 4
Prashant Sharma, Daniel Monro
Ben Porter, 5
22
6
Adelaide Lutheran v Kenilworth II
Yashmeet Sandhu, Raj Kukreja
?, 4
23
6
Southern Warriors II v Adelaide Falcons
Devendra Rawat, Karamjot Singh
Kartik Rudola, 4
Darryl Joseph, Raghuvir Singh Turna
Tarun Vuyyuru, 4
24
7
Morphettville Pk IV v Phantoms II
Billy Rowswell, Jordan von der Borch
Stef Daskalos, 4
Shane, Raffery
?, 3
25
7
Sheidow Park IV v Coromandel IV
James Keating, Riley Stone
?, 4
Mitchell Pumphrey, Mitchell Laurie
Will Taylor, 3
26
7
North Haven III v ICC Sharks III
Des Beaty, Brayden Wylie
Greg Capelluti, 4
Liam Campbell, Andrew Sumner
Liebeckenht, 5
27
7
Port Noarlunga III v Grand Masters II
Sladden, Munro
?, 4
Kiran Kumar Nayak, Abdul Malik
Mayank Pathak, 3
28
8
Kenilworth III v Coro Ramblers IV
Quodrat Agha, Yousaf Safi
Irfan Omar, 5
Andrew Goudie, Andy Cussen
Declan Cram, 2
29
8
Sheidow Park V v Afghan
Noah Williamson, Daniel Catanzariti
?, 4
Abdul Ghafar Stanikzai, Mohammad Pardis
?, 4
30
8
Warradale v Southern II
Ankit Mehta, David Palmer
Grant Craigie, 5
E Bryce, H Sheikh
C Sampson, 5
31
8
Mitchell Park IV v Coromandel V
Adarsh, Vikum Chamara
?, 5
Hawkins, Hollands
Scott, 5
32
9
Morphettville Pk V v Grand Masters III
Angus Tayleur, Liam Tucker
Chris Spehr, 5
Navdeep Kushal, Sanjeev M
?, 4
33
9
Adelaide Lutheran II v Port Noarlunga IV
Sid Thangasawarry, Juen Phie
Peter Taylor, 4
Jamie Crush, Jeff Bradshaw
Dom Lagana, ?
34
9
Happy Valley III v North Haven IV
S Chappell, O Mason
?, 5
Ruben Pattie, Geb O'Halloran
Terry Griffin, 5
35
9
Cove III v Mitchell Park V
Kieran O'Loughlin, Morton
Alex Butterworth, 4
B Aulert, N Fergent
L Allen, 4
36

Round 9 January 13

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielders
Away Keeper
Order
1
Sutton Derby v Sheidow Park
Andrew Wright
Bigyan Luitel, Pramesh Giri
Rashim Kandel, ?
B Moriarty, K Clements
Blake Harding, 5
1
1
Keswick v ICC Sharks
Brett Campbell
Russell Curyer, Shivansh Bisht
Scott Curyer, 5
Shaun Johns, Caleb Baldwin
Michael Ledgard, 5
2
1
Plympton F v Coromandel
Jeff Blundell
S Jarrett, Jake McCann
Nick Webster, 4
Nathan Houston, Bikram Sob
Maneesh Khakurel, ?
3
1
Port Noarlunga v Coro Ramblers
John Williams
Anthony Burgess, Blake James
Oliver Goss, 5
Fabian Saunders, Jon Ferris
Tyson Clark, 4
4
2
Coro Ramblers II v North Haven
Trevor Lambert
Jarrad Benson, Jarryd Simister
J O'Keefe, 5
Adam Lawrence, Steve Burns
Aiden Hinsley, 5
5
2
Coromandel II v St Johns OS
Gerry McGinley
Ben Kernich, Ben Scott
Matthew Hunter, 4
Patrick Douglas, Nik Gacic
Sam Francis, 4
6
2
Morphettville Pk v Cove
Peter Williamson
Scot Paterson, Bharat Rooke
Don Caruso, 5
Blake Muller, Adam Pinch
Dom Lane, 5
7
2
Sheidow Park II v Mitchell Park
Ross Moore
Jake Johnson, Cameron Nesbitt
Ryan Matz, 4
Joshua Aulert, Nathan Holmes
Brayden Vasey, ?
8
3
Western YC v Phantoms
Jason Eagle, Ismail Vakil
Jacob Jolly, 3
Simon Krieg, Shiva Bairapeneni
Adrian Pope, 4
9
3
Cove II v Morphettville Pk II
B Thomas, J Starick
Matt Sloan, 5
Alexander Tunny, Luke Debrowski
Caleb Rybalka, 4
10
3
Happy Valley v Keswick II
B Drieberg, A Bowes
B Kloeden, 5
Muntazir Momand, Chris Taylor
Karan Parneria, 3
11
3
Country Club v Southern
John Zadow
Sunny Bains, Ankit Vishnoi
Inderjeet Bhullar, 4
Vass Daskalos, Chris Thredgold
Tom Bennett, 4
12
4
South Road v Port Noarlunga II
Russ Hewett
Ramon Kahlon, Jake Marshall
Rauf Choudhry, 4
Corey Hickman, Matthew Player
Joseph Butterworth, 3
13
4
Flagstaff Hill v Plympton F II
James Patterson, Tyler Bishop
Jack Kelly, 5
R Wilde, D Neale
T Ryan, 4
14
4
ICC Sharks II v Kenilworth
Luke Foran, Jordan Corfield
Ramesh Antony, 3
Prabhat Mehla, Kavan Singh
Rahul Sharma, 2
15
4
North Haven II v Grand Masters
Jay Penberthyu, Ayden Hickman
Dylan Lawrence, 4
Deepak Kunigiri, Noel Gomes
Aakash Aggrwal, 4
16
5
Mitchell Park II v Coro Ramblers III
L Millar, B Richardson
S Dixon, 2
Tom Donnelly, Ashley Strauss
Travis Croft, 3
17
5
South Park v Happy Valley II
Gurwinder Hara, Logan Arumugam
Ashwin Srikanth, 4
Stewart Haycock, Corey Bryne
Jason Dyer, 5
18
5
Coromandel III v Southern Warriors
Leon Dean
Cameron Lithgow, Trent Denning
Henry Beenham, 5
Ayaz Hussain, Matt Kemsley
Vikas Vikas, 5
19
5
Sheidow Park III v Western YC II
D Hepden, B Scott
D Browne, 3
H Singh, S Singh
D Robertson, 5
20
6
Adelaide Falcons v Keswick III
Tielman Nieuwoudt Snr, Nick Matthews
Dean Thomas, 5
21
6
Kenilworth II v Morphettville Pk III
Dylan Conroy, Jordan Porter
Luke Dubois, 4
22
6
Morphett Vale v Southern Warriors II
Jack Eastwood, Jay Mayne
Craig Spender, 4
Daniel Fillipe, Devendra Rawat
Chander Sharma, 3
23
6
Mitchell Park III v Adelaide Lutheran
Keegan Catford, L Groves
Troy Spanton, 4
O Renner, Finley Borgas
T Adler, 4
24
7
Grand Masters II v Sheidow Park IV
Yashas Seshadri, Kiran Nayak
Vimal Venugopal, 5
Brad Penrose, Jack Chaplin
?, 5
25
7
ICC Sharks III v Coromandel IV
Liam Campbell, Andrew Sumner
Neil Hodgson, 4
Lachlan Quilliam, Lucas Hollands
Will Taylor, 4
26
7
Morphettville Pk IV v Port Noarlunga III
Jordan von der Borch, Alex McGuiness
Stef Daskalos, 3
Simpson , Smith
?, 3
27
7
Phantoms II v North Haven III
Mitchell Holland, Brad Moore
Panthevel Chandra, ?
Jaykay Young, Matthew Avery
Anthony Jennings, 4
28
8
Warradale v Sheidow Park V
Tyson Craigie, Dave Palmer
Grant Craigie, 5
Josh Osman, Daniel Catanzariti
?, 4
29
8
Coro Ramblers IV v Afghan
Jake Willis, Sam Sullivan
Andrew Strunk, 3
Rooahullah Agha, Mudabir Pardis
? 4
30
8
Mitchell Park IV v South Road II
Adarsh Rajeev, Alex Sony
?, 5
31
8
Southern II v Coromandel V
S Theile, M Baig
E Bryce, 5
B Hawkins, C Dodd
J Scott, 5
32
9
Happy Valley III v Morphettville Pk V
S Chappell, J Connell
?, 4
Ben Shepherdson, Patrick Roach
Chris Spehr, 4
33
9
Western YC III v Grand Masters III
Phil Megson
T Fuller, A Mentha
P Andreopoulous, 4
Gnana Prabhu Semalaiappan, Navdeep Kaushal
Ripin Singh, 5
34
9
Cove III v Adelaide Lutheran II
Cooper Trembath, Layne Trembath
Alex Butterworth, 3
Sid Thangaswamy, Michael Vardaro
Frank Raponi, 5
35
9
North Haven IV v Mitchell Park V
Ben Cheney, Dylan Lepoidevin
Terry Griffin, 4
J opolski, B Lithgow
R Doherty, 3
36

Round 8 January 6

Section
Home v Away
Umpire
Home Team Fielders
Home Team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
Order
1
Coromandel v Sheidow Park
John Williams
No Play
1
1
Sutton Derby v Plympton F
Gerry McGinley
No Play
2
1
Port Noarlunga v Keswick
Andrew Wright
No Play
3
1
ICC Sharks v Coro Ramblers
Brett Campbell
No Play
4
2
Cove v North Haven
Leon Dean
No Play
5
2
Coro Ramblers II v Morphettville Pk
Peter Williamson
No Play
6
2
Sheidow Park II v Coromandel II
Trevor Lambert
No Play
7
2
St Johns OS v Mitchell Park
Ross Moore
No Play
8
3
Keswick II v Phantoms
No Play
9
3
Western YC v Happy Valley
Phil Megson
No Play
10
3
Country Club v Cove II
No Play
11
3
Morphettville Pk II v Southern
Russ Hewett
No Play
12
4
Kenilworth v Port Noarlunga II
No Play
13
4
South Road v ICC Sharks II
Antuan Schocroft
No Play
14
4
North Haven II v Flagstaff Hill
No Play
15
4
Plympton F II v Grand Masters
No Play
16
5
Southern Warriors v Coro Ramblers III
No Play
17
5
Mitchell Park II v Coromandel III
No Play
18
5
Sheidow Park III v South Park
No Play
19
5
Happy Valley II v Western YC II
No Play
20
6
Southern Warriors II v Keswick III
No Play
21
6
Adelaide Falcons v Morphett Vale
No Play
22
6
Mitchell Park III v Kenilworth II
No Play
23
6
Morphettville Pk III v Adelaide Lutheran
No Play
24
7
Port Noarlunga III v Sheidow Park IV
No Play
25
7
Grand Masters II v Morphettville Pk IV
No Play
26
7
Phantoms II v ICC Sharks III
No Play
27
7
Coromandel IV v North Haven III
No Play
28
8
Coromandel V v Sheidow Park V
No Play
29
8
Coro Ramblers IV v Warradale
No Play
30
8
Kenilworth III v South Road II
No Play
31
8
Southern II v Mitchell Park IV
No Play
32
9
Mitchell Park V v Morphettville Pk V
No Play
33
9
Western YC III v Happy Valley III
No Play
34
9
Grand Masters III v Port Noarlunga IV
No Play
35
9
North Haven IV v Cove III
No Play
36

Round 7 December 16

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielder
Away Keeper
Order
1
ICC Sharks v Port Noarlunga
John Williams
Angus Lock, Connor Lock
Michael Ledgard, 5
Lain Beckett, Mitchell Bennie
Oliver Goss, 4
1
1
Sheidow Park v Plympton F
Brett Campbell
Ben Cameron, Rhett Weeks
Blake Harding, 5
Brock Pomeroy, Taylan Ryan
Nick Webster, 5
2
1
Coro Ramblers v Coromandel
Jeff Blundell
Fabian Saunders, Ben Wender
Tyson Clark, 4
Jai Koirala, Matthew Hunter
Maneesh Khakurel, ?
3
1
Keswick v Sutton Derby
Forfeitee
Forfeit
4
2
St Johns OS v Sheidow Park II
Peter Williamson
Patrick Douglas, Edward Angley
Sam Francis, 5
J Johnson, C Nesbitt
Ryan Matz, 5
5
2
North Haven v Morphettville Pk
Andrew Wright
Jake Finch, Jack Bastian
Max Hosking, 4
Roocke, Wolfenden
Don Caruso, ?
6
2
Mitchell Park v Cove
Russ Hewett
Vasey, 5
Kye Dean, Josh Taylor
Blake Muller, 4
7
2
Coromandel II v Coro Ramblers II
Ross Moore
Gareth Bruce, Trent Denning
Troy Willats, 3
Nick Spano, Jarrad Benson
L Riley, 3
8
3
Morphettville Pk II v Country Club
Gerry McGinley
Mark Voyzey, Roshan Bandara
Caleb Rybalka, 5
Amritpal Singh, Sahil Singh
Inderjeet Singh Bhullar, 5
9
3
Phantoms v Happy Valley
Trevor Lambert
J Grocock, J Kuilman
B Kloedon, 5
10
3
Southern v Keswick II
Phil Megson
Vas Dalkalos, Brendan Chapple
Tom Bennett, 4
Brad Williamson, Todd Goodrich
Scott Curyer, 3
11
3
Cove II v Western YC
Leon Dean
Woods, Hathaway
Butterworth, 5
Maan, Vakil
Jolly, 5
12
4
Plympton F II v North Haven II
C Tregenza, H Ryan
Tanner Ryan, 4
Jay Penberthy, Adam Hocking
Dylan Lawrence, 4
13
4
Port Noarlunga II v ICC Sharks II
James Smale, Matthew Player
Joseph Butterworth, 3
Kelley McKee, Shaun McKeough
Ramesh Antony, 5
14
4
Grand Masters v Kenilworth
Deepak Kunigiri, Yash Kimmatkar
?, 4
Amarish Thakur, Shamil Jamion
Rahul Sharma, 4
15
4
Flagstaff Hill v South Road
Rufan Sunderdas
Hudson Koukourou, Tyler Bishop
Jack Kelley, 3
Gary Dhindsa, Jake Marshall
Rauf Chaudary, 3
16
5
Happy Valley II v Sheidow Park III
Ray Stevens, Scott Blundell
Jason Dyer, 5
M Davidson, J Sproule
C Matz, 5
17
5
Coro Ramblers III v Coromandel III
Milo McNicholas, Tom Donnelly
Andrew O'Keefe, 4
Mitchell Pumphrey, Ryan Hughes
Ben Hawkins, 4
18
5
Western YC II v Southern Warriors
A Siddique, T Fuller
D Robertson, 5
Ayaz Hussain, Maddi Wadhwan
Vikas, 5
19
5
South Park v Mitchell Park II
Logan Arumugam, Lee Bishop
Ashwin, 3
Ryan Manser, Groom
Doherty, 4
20
6
Morphettville Pk III v Mitchell Park III
Daniel Munro, Jordan Porter
Ben Porter, 4
Keegan Catford, J Domergue
Troy Spanton, 5
21
6
Keswick III v Morphett Vale
Mick Bradbrook, Trevor Smith
Dean Thomas, 4
Jeremy Oldfield, Fred de Lange
Craig Spender, 4
22
6
Adelaide Lutheran v Southern Warriors II
Yash Sandhu, Finley Borgas
Tom Adler, 5
Daniel Filipe, Abhay Prataap Singh
Gurpreet Singh Jammu, 5
23
6
Kenilworth II v Adelaide Falcons
Simon Thilthorpe, Ravinder Kumar
?, 3
24
7
Coromandel IV v Phantoms II
Chris Keegan, Mark Lemmey
Jackson Scott, 4
Matthew Polkinghorne, Mitchell Holland
Stephen Johnson, 3
25
7
Sheidow Park IV v Morphettville Pk IV
A Singh, S Singh
?, 4
Joshua Muldoon, Brad Davis
Stef Daskalos, 4
26
7
North Haven III v Port Noarlunga III
Ethan Theil-Elmahassni, Jaykay Young
Anthony Jennings, 5
Holm, B Patterson
Khanna, 4
27
7
ICC Sharks III v Grand Masters II
N Jolly, R Trembath
Hodgson, 4
Kiran Nayak, Ripin
Vimal Venugopal, 3
28
8
Sheidow Park V v Coro Ramblers IV
Angus Somerville, Nic Plumb
?, 5
Davenport, Manning
?, 4
29
8
Coromandel V v Warradale
Michael Haslam, Simon Zacpal
John Murphy, 4
Ankit Mehta, Tyson Craigie
Grant Craigie, 5
30
8
Afghan v Kenilworth III
Rooah Ullah Agha, Tawfiq Paigham
?, 4
31
8
South Road II v Southern II
Daniel Mabarrack, Nathan Ross
Chris Staegemann, 4
Mahi Shariff, Ahbi Parabithian
Tim Smith, 4
32
9
Morphettville Pk V v Western YC III
Ben Shepherdson, Will Crisp
Luke Dubios, 4
S Chauhan, D de Silva
Peter Andreopoulous, 4
33
9
Mitchell Park V v Happy Valley III
R Jackson, D Siwes
Seb O'Loughlin, 4
?, 4
34
9
Adelaide Lutheran II v North Haven IV
Marko Fedojuk, Jim Wills
Peter Taylor, 4
Rob Holmes, Shane Tanner
Terry Griffin, 5
35
9
Port Noarlunga IV v Cove III
Forfeit
Forfeitee
36

Round 6 December 2 - 9

Section
Home v Away
Umpire
Home Fielders
Home Keeper
Away Fielder
Away Keeper
Order
1
Port Noarlunga v Sheidow Park
Hussain Ratlamwala
Mitchell Bennie, Darren Walters
Blake James, 4
DNF
1
1
Plympton F v ICC Sharks
Andrew Wright
2
1
Coromandel v Keswick
Russ Hewett & Ray Thatcher
DNF
Russell Curyer, Griffin Robinson
Scott Curyer, 4
3
1
Sutton Derby v Coro Ramblers
Jeff Blundell
Kaushik Das, Karan
Rashim, ?
4
2
Sheidow Park II v North Haven
Brett Campbell
Jake Johnson, Brad Penrose
Ryan Matz, 5
DNF
5
2
Morphettville Pk v St Johns OS
John Williams
6
2
Cove v Coromandel II
Peter Williamson
DNF
7
2
Coro Ramblers II v Mitchell Park
Ross Moore
Jaryd Simister, Jarad Benson
L Riley, 4
DNF
8
3
Country Club v Phantoms
DNF
9
3
Happy Valley v Morphettville Pk II
Phil Megson
DNF
Luke Debrowski, Xander Allison
Daniel Munro, 4
10
3
Keswick II v Cove II
Leon Dean
Ross Ormsby, Charles Tan
Jay Burton, 4
11
3
Western YC v Southern
Trevor Lambert
Thomas Fiebiger, Taimoor Hassan
?, 4
DNF
12
4
North Haven II v Port Noarlunga II
Ryan Williams, Michael Owen
Dylan Lawrence, 5
DNF
13
4
ICC Sharks II v Plympton F II
Forfeitee
Forfeit
14
4
Kenilworth v Flagstaff Hill
Gerry McGinley
Rabi Gauri, Shamil Jamion
Rahul Sharma, 3
Keith Whitcher, Roger Logan
Jack Kelly, 5
15
4
South Road v Grand Masters
John McTier
DNF
Prashanth Ramnana, Yash Kimmatkar
Aakash Aggarwal. 4
16
5
Sheidow Park III v Coro Ramblers III
Matt Davidson, Troy Mitchell
Clive Matz, 5
Jesse Hughes, Brian Bates
Andrew O'Keefe, 5
17
5
Coromandel III v Happy Valley II
DNF
Beaumont, Deshpande
Dyer, 5
18
5
Southern Warriors v South Park
Anuj Kamboj, Krishna Nallan
Vikas Vikas, 4
DNF
19
5
Mitchell Park II v Western YC II
Bradley Richardson, Louis Millar
Ryan Doherty, 5
DNF
20
6
Mitchell Park III v Keswick III
Troy Spanton, T Gelven
R Singh, 5
21
6
Morphett Vale v Morphettville Pk III
Lachie Corr, Brian Alexander
Craig Spender, 4
DNF
22
6
Southern Warriors II v Kenilworth II
Kartik Singh, Devendra Rawat
Gurpreet Singh, 5
23
6
Adelaide Falcons v Adelaide Lutheran
Max Kumar, Dalip Kumar
Tarun Vuyyuru, 4
Toby Carragher
24
7
Phantoms II v Sheidow Park IV
DNF
Greg Chaplin, Stephen Donald
?, 4
25
7
Morphettville Pk IV v Coromandel IV
Mark Simmons, Alex McGuiness
Luke Dubois, 3
DNF
26
7
Port Noarlunga III v ICC Sharks III
DNF
27
7
Grand Masters II v North Haven III
DNF
Des Beaty, Mark Cappelluti
Anthony Jennings, 5
28
8
Coro Ramblers IV v South Road II
Henry Dunk, Andrew Goudie
Scott Brodie, 3
DNF
29
8
Warradale v Mitchell Park IV
DNF
Mathew, Aswin
?, 4
30
8
Kenilworth III v Sheidow Park V
DNF
31
8
Southern II v Afghan
DNF
Rooahullah Agha, Mudabir
?, 3
32
9
Western YC III v Adelaide Lutheran II
DNF
Marko Fedojuk, Frank Raponi
Peter Taylor, 5
33
9
Happy Valley III v Cove III
Austin Hogg, Kieran O'Loughlin
Alex Butterworth, 5
34
9
North Haven IV v Grand Masters III
Scott Mitchell, Rob Holmes
Terry Giffen, 5
35
9
Mitchell Park V v Port Noarlunga IV
Forfeitee
Forfeit
36

Round 5 November 18 - 25

Section
Home and Away
Umpire
Home Team Fielders
Home Team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
Order
1
Sheidow Park v Coromandel
Jeff Blundell
Rhett Weeks, Callum Horsman
Blake Harding, 5
Anthony Muggridge, Jai Koirala
Maneesh Khakurel, 5
1
1
Plympton F v Sutton Derby
John Williams
James Siemering, Tom McGovern
Nick Webster, 4
Jarret, Kaushik Dasgupta
Karan, 3
2
1
Keswick v Port Noarlunga
Andrew Wright
Heath Mackay, Nandan Yadav
Scott Curyer, 5
Blake Nicolle, Scott Houston
Oliver Goss, 5
3
1
Coro Ramblers v ICC Sharks
Hussain Ratlamwala
Ben Kean, Jon Ferris
Tyson Clark, 5
Graham Lounder, David Ling
Michael Ledgard, 5
4
2
North Haven v Cove
Ross Moore
Adam Lawrence, Tyler Capelutti
Max Hoskins, 5
Blake Muller, Caleb Dean
Dom Lane, 3
5
2
Morphettville Pk v Coro Ramblers II
Brett Campbell
J Ritter, Daniel Voyzey
Don Caruso, 4
J Hughes, C Farrell
J O'Keefe, 4
6
2
Coromandel II v Sheidow Park II
Rufan Sunderdas
Gareth Bruce, Chris Emes
Henry Beecham, 4
Craig Edwards, Jake Johnson
Ryan Matz, 4
7
2
Mitchell Park v St Johns OS
Peter Williamson
L May, J Aulet
B Vasey 3
Oliver Styles, Michael Porter
Sam Francis, 5
8
3
Phantoms v Keswick II
Shannon Woods, Lucas Dawson
Daniel Krieg, 5
Shivansh Bisht, Aston Bradbrook
Wade Matthews, 5
9
3
Happy Valley v Western YC
Russ Hewett
A Twynstra, B Drieberg
B Kloedon, 5
Stephen Fosterborg, Thomas Fieberger
Jacob Jolly, 5
10
3
Cove II v Country Club
Trevor Lambert
G Boulos, Phil Greener
L Pengilly, 5
Sahil Singh, Sunny Bains
Inderjeet Bhuller, ?
11
3
Southern v Morphettville Pk II
John McTier
Craig Woods, Steven Beagley
Tom Bennett, 5
Kym Wopodward, Dean Ratcliff
Caleb Rybalka, 4
12
4
Port Noarlunga II v Kenilworth
Tye McIvor, Charlie Holm
Vito Blangiardo, 2
David Denborough,
Ravi Gauri, 4
13
4
ICC Sharks II v South Road
Michael Steele, Ben Crane
Ramesh Anthony, 4
Gurvinder Reen, Rahul Arora
Manpreet Singh, 4
14
4
Flagstaff Hill v North Haven II
James Robertson, Tom Berndt
Tyler Bishop, 4
Ayden Hickman, Z Crotty
Dylan Lawrence, 4
15
4
Grand Masters v Plympton F II
Prashant Ramanna, Deepak Kunigiri
?, 4
Dylan Neale, Luke Ayling
Tanner Ryan, 4
16
5
Coro Ramblers III v Southern Warriors
Brad O'Keefe, Brían Bates
Andrew O'Keefe, 3
Anuj Kamboj, Ayaz Hussain
Krishna Nallan, 3
17
5
Coromandel III v Mitchell Park II
Joel Walters, Jack Eames
Jackson Scott, 4
Hugo Groom, Bradley Richardson
Ryan Doherty, 4
18
5
South Park v Sheidow Park III
Vinod, Vinay
Ashwin, 4
Ben Crichton, Mitchell
?, 3
19
5
Western YC II v Happy Valley II
Chauhan, Fattah
Bajrachary, 5
Badenhurst, Blundell
Dyer, 5
20
6
Keswick III v Southern Warriors II
Nick Matthews, Khimseng Tew
Dean Thomas, 5
Jatender Kumar, Pawandeep
Gurpreet Singh Jammu, 3
21
6
Morphett Vale v Adelaide Falcons
Nathan Ritter, Nicj Majcen
Luke Potter, 4
Jatin Pandey, Simon Thilthorpe
?, 4
22
6
Kenilworth II v Mitchell Park III
Aaron Cox, Tyson Gelvin
Raman Singh, 5
23
6
Adelaide Lutheran v Morphettville Pk III
Finley Borgas, Raj Kukreja
Parth Gohil, 5
Christopher Lamb, Dylan Johns
Ben Porter, 5
24
7
Sheidow Park IV v Port Noarlunga III
R Stone, S Donald
Ross Catanzariti, 4
Still, Smith
Khanna, 4
25
7
Morphettville Pk IV v Grand Masters II
Ben Webb, Matt Muldoon
Stef Daskalos, 3
Benny Samielraj, Smit Patel
Vimel Venugopal, 5
26
7
ICC Sharks III v Phantoms II
Liam Camobell, Angelo Pansini
Neil Hodgson, 4
Matthew Polkinghorne, Holland
Chandran 3
27
7
North Haven III v Coromandel IV
Lachlan Macaitis, James Moffat
GregCappelluti, 5
Lucas Hollands, Simon Zacpal
Shane Nelson, 4
28
8
Sheidow Park V v Coromandel V
Josh Osman, Nick Plum
Daniel Catanzariti, ?
Ben Eames, S Myers
Ben Hawkins, 5
29
8
Warradale v Kenilworth III
Ankit Mehta, Andrew Conley
Grant Craigie, 2
30
8
South Road II v Afghan
Sourav Nehra, Nathan Ross
Stephen Badger, 4
Mohammad, Mudabeir
?, 3
31
8
Mitchell Park IV v Southern II
Richu, Ashwin
?, 5
Mahi, Ahbi
Smith, 4
32
9
Morphettville Pk V v Mitchell Park V
Bryce Shepherdson, Jay Watkins
Luke Dubios, 4
L Dierks, Andrew Basedow
J Vonderborch, 5
33
9
Port Noarlunga IV v Western YC III
T Fuller, S Crotty
A Mentha, 5
35
9
Adelaide Lutheran II v Grand Masters III
-, Michael Vardaro
Frank Raponi, 4
Sudhir Manjul, Ashok M
?, 4
36
9
Cove III v North Haven IV
Tyler Hathaway, Layne Trembath
Alex Butterworth, 4
Paul Mitchell, Ruban Pattie
Terry Griffin, 5
37
Section
Home v Away
Umpire
Home Team Fielders
Home Team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
Order
1
Sheidow Park v Sutton Derby
Hussain Ratlamwala
Tim Berry, Trent Harris
Blake Harding, 5
Charanjeet Singh,
Kirat, ?
1
1
ICC Sharks v Keswick
Jeff Blundell
Connor Lock, Angus Lock
Michael Ledgard, 5
Russell Curyer, Steve McRae
Scott Curyer 5
2
1
Coromandel v Plympton F
Andrew Wright
Jai Koirala, Anthony Muggridge
Maneesh Khakurel, 4
Tyson Jenkin, Ben Everard
Nick Webster, 4
3
1
Coro Ramblers v Port Noarlunga
John Williams
Ben Kanck, Fabian Saunders
Tyson Clark, 4
Reece Button, Scott Houston
Joseph Butterworth, 4
4
2
North Haven v Coro Ramblers II
Gerry McGinley
Adam Lawrence, Ryan Williams
Max Hosking, 5
Kingsley Smith, M Boyd
J O'Keefe, ?
5
2
St Johns OS v Coromandel II
Ray Thatcher
Philip Scott, Liam Markham
Sam Francis, 5
Trent Denning, Mike Taylor
Henry Beenham, 5
6
2
Cove v Morphettville Pk
Ross Moore
Jordan Starrick, Jack Chalmers
Liam Pengilly, 2
K Mitchell, Daniel Florance
Cursor, 5
7
2
Mitchell Park v Sheidow Park II
Peter Williamson
Brad Penrose, Alex Messineo
Ryan Matz, 5
8
3
Phantoms v Western YC
Leon Dean
Matthew Polkinghorne, Jay Westcar
Daniel Krieg, 4
Thomas Fiebiger, Callum Wright
Jacob Jolly 3
9
3
Morphettville Pk II v Cove II
Wes Trebilcock, Mark Voyzey
Caleb Rybalka, 4
M Scott, J Morton
M Sloan, 5
10
3
Keswick II v Happy Valley
Trevor Lambert
Karan Parneria, Stephen Verco
Wade Matthews, 5
A Bowes, Brodie Moran
B Kloeden, 5
11
3
Southern v Country Club
Phil Megson
B Chapple, Josh Paech
Tom Bennett, 4
Amtirpal Singh, Ankit Vishnoi
Inderjit Singh, 4
12
4
Port Noarlunga II v South Road
Russ Hewett
Darren Walters, James Smale
Ollie Goss, 4
Gurvinder Reen, Jake Marshall
Sahil Singh, 4
13
4
Plympton F II v Flagstaff Hill
Brett Campbell
Jason Murnane, Matthew Longstaff
Tim Thomas, 3
Keith Whitcher, Roger Logan
Tyler Bishop, 5
14
4
Kenilworth v ICC Sharks II
Naeem Chudawala, Ravi Gauri
Rahul Sharma, 4
Luke Foran, David Sampson
Ramesh Antony, 4
15
4
Grand Masters v North Haven II
Noel Gomes, Prashanth Ramanna
Ravinder Sandhu, 4
Michael Owen, Braden Wylie
Jack Bastian, 4
16
5
Coro Ramblers III v Mitchell Park II
Jarrad Benson, Jack Sullivan
Andrew O'Keefe, 4
H Groom, A Brewden
R Doherty, 4
17
5
Happy Valley II v South Park
Scott Blundell, Ray Stephens
Jason Dyer, 3
Akbar Hameed, Danish Rasheed
Ashwin, 3
18
5
Southern Warriors v Coromandel III
Raheel Raghib, Vipul .
Vikas Vikas, 5
Paul Champion, Dean Taylor
Jackson Scott, 4
19
5
Western YC II v Sheidow Park III
Harmeet Singh, Alan Stenson
Rahul Kumar, 5
Brett Scott, J Fisher
Matt Brown, 5
20
6
Keswick III v Adelaide Falcons
Nick Matthews, Khimseng Tew
Dean Thomas, 5
Simon Thilthorpe, Ravi Kumar
T Vuyyuru, 2
21
6
Morphettville Pk III v Kenilworth II
Christopher Lamb, Jason Crisp
Ben Porter, 4
22
6
Southern Warriors II v Morphett Vale
Devendra Rawat, Kartik Singh
Gurpreet Jammu, 4
Alex Vlamis, Troy Mableson
Craig Spender, 4
23
6
Adelaide Lutheran v Mitchell Park III
James Domergue, Seb O'loughlan
?, 4
24
7
Sheidow Park IV v Grand Masters II
Yashas Seshadri, Kiran Nayak
Balaji Krishnamurthy, 4
25
7
Coromandel IV v ICC Sharks III
Ryan Hughes, Liam Marshall
Ben Hawkins, 3
Mark Connor, Peter Richards
Kyle Liebeknecht, 3
26
7
Port Noarlunga III v Morphettville Pk IV
Holme, Riddle
Khanna, 4
Abhijeet Singh, Alex McGuinness
Ricky Fechner, 4
27
8
Sheidow Park V v Warradale
Angus Somerville, Jamie Beresford
Matt Riley, 4
Ashley Marshall, Ankit Mehta
Grant Craigie, 5
29
8
Afghan v Coro Ramblers IV
T Paigham, Roo Agha
?, 3
Andrew Goudie, Alex Manning
Andrew Strunk, 4
30
8
South Road II v Mitchell Park IV
Richu Thomas, Ashwin Kumar
Alan Prakkatt, 5
32
8
Coromandel V v Southern II
Callum Dodd, Ali Bowman
Shane Myer, 5
Mahi, Ahbi
Tim Smith, 5
33
9
Morphettville Pk V v Happy Valley III
Liam Tucker, Jay Watkins
Luke Dubios, 5
D Wilden, S Chappell
?, 5
34
9
Grand Masters III v Western YC III
Ashok Mani, Sudhir Manjul
?, 4
Thomas Fuller, Adrian Mentha
Peter Andreopoulous, 4
35
9
Adelaide Lutheran II v Cove III
Connor Brown, Jim Wills
Nikki Grosser, 2
Brody Trembath, Cooper Trembath
Kieran O'Loughlin, 5
37
9
Mitchell Park V v North Haven IV
Tyson Gelven, Andrew Basdon
J Von der Borch, 3
Ethan Theil-Elmahassni, Kent O'Halloran
Terry Griffen, 4
38

R4 November 4 - 11

Round 3 October 21 - 28

Section
Home v Away
Umpire
Home team Fielders
Home Team Keeper
Away Team Fielders
Away Team Keeper
1
Port Noarlunga v Plympton F
Jeff Blundell
Anthony Burgess, Blake Nicolle
Joseph Butterworth, 5
M Homsy, B Pomeroy
Nick Webster, 5
1
ICC Sharks v Sheidow Park
John Williams
Caleb Baldwin, Shaun Johns
Michael Ledgard, 4
Tim Berry, John Daunt
Blake Harding, 4
1
Keswick v Coro Ramblers
Andrew Wright
Griffin Robinson, Charles Tan
Scott Curyer, 4
Ben Kanck, Ben Kean
Tyson Clark, 5
1
Sutton Derby v Coromandel
Hussain Rattlamwala
Charanjeet Singh, Gurpreet Singh
Cheatan, ?
Anthony Muggridge, Jai Koirala
Maneesh Khakurel, 4
2
Sheidow Park II v Morphettville Pk
Ray Thatcher
Brad Penrose, Alex Brown
Ryan Matz, 5
M Smith, M Wolfenden
Don Caruso, 4
2
St Johns OS v North Haven
Leon Dean
Sam Tonkin, Edward Angley
Sam Francis, 3
Jake Finch, Zac Crotty
Max Hosking, 4
2
Coromandel II v Mitchell Park
Ross Moore
Ben Scott, Troy Willats
Henry Beenham, 4
Josh May, Jordan Dienelt
Connor Sampson, 1
2
Coro Ramblers II v Cove
Trevor Lambert
Farrell, Jarryd Simister
J O'Keefe, 5
Blake Muller, Travis Ruth
Michael Heath, 5
3
Country Club v Happy Valley
John McTier
Manpreet Mani, Amritpal Singh
Inderjit Singh, 5
S Haycock, A Twynstra
B Kloeden, 5
3
Morphettville Pk II v Phantoms
Brett Campbell
Luke Debrowski, Dean Ratcliff
Caleb Rybalka, 4
Matthew Fullford, Khaine Pauly
Daniel Krieg, 4
3
Cove II v Southern
Russ Hewett
M Sloan, R Williams
C Gilbert, 5
Matt Baig, Jai Brown
Tom Bennett, 3
3
Western YC v Keswick II
James Kuilman
Chris Buttfield, Josh Shepherd
Thomas Fiebiger, 4
David Vale, Sadaqat Momand
Shivansh Bisht, 4
4
North Haven II v ICC Sharks II
Shannon Redford, Jay Oxlade
Anthony Jennings, 4
Graham Lounder, Brayden Pansini
Ramesh Antony, 4
4
Plympton F II v Port Noarlunga II
Jack Bonutto, Shane Mayger
Tim Thomas, 3
Blake James, Hamish Goss
Ollie Goss, 4
4
Flagstaff Hill v Grand Masters
Jackson Williams, Tom Berndt
Jack Kelly, 4
Prashant, Jatinder
AAkash, 4
4
South Road v Kenilworth
Christian Kloeden, Ramon Kahlon
Manpreet Singh, 3
Amarish Thakur, Khalid Ul Haq
Rahul Sharma, 4
5
Sheidow Park III v Coromandel III
B Crichton, D Hepden
M Brown, 3
Jace Turner, Dean Taylor
Jackson Scott, 5
5
Happy Valley II v Coro Ramblers III
Badenhorst, Beaumont
Dyer, 4
Brian Bates, Ashley Strauss
Luis Riley, 4
5
South Park v Western YC II
Vinod V, Rameez Rais
Srikanth, 5
Taimoor Hassan, Lakshya Srivastayia
Rahul Kumar, 4
5
Mitchell Park II v Southern Warriors
Bradley Lewis, Andrew Blewden
Ryan Doherty, 4
Sam Varkey, Rajiv Rehaan
Vikas Vikas, 4
6
Mitchell Park III v Morphett Vale
Lewis Power, Keegan Catford
T Spanton, 4
Nick Majcen, Fred de Lange
Luke Potter, 4
6
Morphettville Pk III v Keswick III
Christopher Lamb, Prashant Sharma
Ben Porter, 4
Karan Parneria, Tielman Nieuwoudt Snr
Nick Matthews 4
6
Kenilworth II v Adelaide Lutheran
R Kukreja, P Gohil
T Adler, 5
6
Adelaide Falcons v Southern Warriors II
Vinod Shetty, Max Kumar
?, 5
Devendra Rawat, Kartik Rudola
Gurpreet Singh, 4
7
Phantoms II v Morphettville Pk IV
Senthil, Jordan
Pantheval Chandra, 4
Isaac Carlson, Abhijeet Singh
Richy Fechner, 4
7
Coromandel IV v Sheidow Park IV
Chris Keegan, Simon Zacpal
Shane Myers, 4
J Keating, G Chaplin
? 4
7
ICC Sharks III v North Haven III
Mark Connor, Liam Campbell
Kyle Liebeknecht, ?
Jaykay Young, Ethan Payne
Isaac Pretty, 3
7
Grand Masters II v Port Noarlunga III
Myank, Yashas Seshadri
Balaji, 4
Rylie Smitherman, Rory Simpson
Khanna, 4
8
Coro Ramblers IV v Mitchell Park IV
Alex Mohyla, Blake Nash
Andrew Cussen, 4
Richu Thomas, Arun James
? 4
8
Afghan v Warradale
Mohammad Pardis, Mudabir Pardis
? 4
Tim White, Girish Nagaraja
Grant Craigie, 5
8
Plympton F III v South Road II
Forfeiter
Forfeiter
Forfeitee
Forfeitee
8
Southern II v Sheidow Park V
Ross Catanzariti, Josh Osman
? 4
8
Coromandel V v Kenilworth III
Callum Dodd, Jarrod McCauley
John Murphy, 4
9
Western YC III v Cove III
Thomas Fuller, Victor Cox
Peter Andreopoulous, 4
Cooper Trembath, Alex Butterworth
Tyler Hathaway, 4
9
Grand Masters III v Happy Valley III
Prabhu Sowmithiran, Sanjeev Muralidharan
? 4
J Holder, C Lea
? 4
9
Port Noarlunga IV v Adelaide Lutheran II
Kobe Mott, Vito Blangiardo
Michael Mott, 5
G Jagtap, C Brown
N Grosser, 4
9
North Haven IV v Morphettville Pk V
Shane Tanner, Scott Mitchell
Tim Pattie, 5
Damien Tucker, Liam Tucker
Luke Dubios, 5
9
Mitchell Park V v Flagstaff Hill II
Foreitee
Forfeitee
Forfeiter
Forfeiter

Round 2 October 14

Section
Home Team Away Team
Umpire
Home Team Fielders 2v, 1v
Home Team Keeper, v
Away Team Fielders 2v, 1v
Away Team Keeper, v
1
Coro Ramblers v Sheidow Park
Jeff Blundel
Ben Keane, Fabian Saunders
Tyson Clark, 5
Callum Horsman, Craig Edwards
Blake Harding, 5
1
Coromandel v ICC Sharks
John Williams
Nathan Houston, Sam Neville
Maneesh Khakurel
David Ling, Shaun Johns
Michael Ledgard, 3
1
Plympton F v Keswick
Hussain Ratlamwala
B Everard, T Jenkin
Nick Webster, 5
Russell Curyer, Harsh Joshi
Scott Curyer, 5
1
Port Noarlunga v Sutton Derby
Andrew Wright
Reece Button, Luke Goldner
Joseph Butterworth, 4
Kaushik Das, Kirat
Chetan, 5
2
Mitchell Park v North Haven
Ray Thatcher
Stevie Athanasos, Matthew Aylmore
Dylan Kokotis, ?
Brad McLeod, D Lawrence
Max Hosking, 4
2
Cove v St Johns OS
Ross Moore
Jem Simper Brown, Ash Tuck
Matt Bertelsmier, 5
Nic Gacic, Angus Keates
Sam Francis, 5
2
Morphettville Pk v Coromandel II
Trevor Lambert
M Smith, J Fishwick
Don Caruso, 4
-, Trent Denning
Ben Hawkins, 4
2
Sheidow Park II v Coro Ramblers
Leon Dean
Cameron Nesbitt, Alex Brown
Ryan Matz, 4
Donnelly, Farrell
J O'Keefe, 4
3
Southern v Phantoms
James Kuilman
Josh Paech, Nick Swincer
Tom Bennett, 4
Adrian Pope, Jay Westcar
Daniel Krieg, 4
3
Keswick II v Morphettville Pk II
Brett Campbell
Shivansh Bisht, Karan Parneria
Wade Matthews, 4
Wes Trebilcock, Sam Tucker
Caleb Rybalka, 4
3
Happy Valley v Cove II
Russ Hewett
J Badenhorst, A Twynstra
B Kloeden, 5
R Williams, B Muller
C Gilbert, 5
3
Country Club v Western YC
Ankit Vishnoi, Manpreet Mani
Inderjeet Singh, ?
Stephen Fosterborg, Jacob Jolly
Matthew D'Angelo, 4
4
Grand Masters v Port Noarlunga II
Deepak Kunigiri, Prashant Rammanna
Raja, ?
Matthew Ray, Harry Smitheman
Blake James, 4
4
Kenilworth v Plympton F II
John McTier
M Fazal Faiz, Varun Pahwa
Rahul Sharma, 4
F Creazzo, S Tregenza
A Davidson, 4
4
ICC Sharks II v Flagstaff Hill
Mitch Hein, Michael Steele
Ramesh Antony, 4
Jake Berndt, James Patterson
Jack Kelley, 4
4
North Haven II v South Road
Geoff Lawson, Ryan Egan
Anthony Jennings, 3
Gurvinder Reen, Ramon Kahlon
Manpreet Singh, 3
5
Western YC II v Coro Ramblers III
David Robertson, Allan Stenson
Rahuk Kumar, 4
Ashley Strauss, Andrew O'Keefe
Luis Riley, 4
5
Southern Warriors v Happy Valley II
Siddharth Joshi, Sam Varkey
Vikas Vikas, 5
Beaumont, Deshpande
Dyer, 5
5
Coromandel III v South Park
Ryan Hughes, Brad Jenke
Troy Willats, 3
Prawin, Mustafa
Loganathan, 3
5
Sheidow Park III v Mitchell Park II
D Morrison, L Donald
?, 4
Brad Richardson, Vikrum Chamara
Connor Sampson, 5
6
Adelaide Lutheran v Keswick III
Daniel Grosser, R Kukreja
T Adler, 3
Elly Brake, Tielman Nieuwoudt Senior
Dean Thomas, 4
6
Southern Warriors II v Morphettville Pk III
Kartik Singh, Kartik Rudola
Gurpreet Singh Jammu, 4
Pat Broadwood, Anosh Vakeel
Ben Porter, 4
6
Morphett Vale v Kenilworth II
Alex Vlamis, Chad Stevens
Grant Lorrains, 5
Musab Bin Umair, M Hassan Bashir
Saqib Gondal, 4
6
Mitchell Park III v Adelaide Falcons
Lucas Groves, Jimmy Zoldi
?, 4
Jatin Pandey, Max Kumar
?, 4
7
North Haven III v Sheidow Park IV
Jaykay Young, Des Beaty
Greg Cappelluti, 4
B Penrose, M Davidson
?, 0
7
Port Noarlunga III v Coromandel IV
Holland, Keegan
?, 4
Lucas Hollands, Chris Keegan
Jackson Scott, 4
7
Morphettville Pk IV v ICC Sharks III
Guarav Arora, Abhijeet Singh
Stef Daskalos, 2
Liam Campbell, Russell Trembath
Kyle Liebknecht, 4
7
Phantoms II v Grand Masters II
Vimal, Vasu
Yashab, 4
Vasu Gupta, Yashas Seshadri
Vimal Venugopal, 4
8
Mitchell Park IV v Sheidow Park V
?, 5
Angus Somerville, Jaime Beresford
?, 4
8
South Road II v Afghan
Adrian Woolman, 5
Mohammad Pardis, Roo Agha
?, 5
8
Warradale v Plympton F III
Forfeitee
Forfeitee
Forfeiter
Forfeiter
8
Kenilworth III v Southern II
Hammad Bin Sheikh, Vic Vendrasco
Ewen Bryce, ?
8
Coro Ramblers IV v Coromandel V
Brett Chilton, Blake Nash
Andrew Strunk, 5
Darren Cheek, M Eglington
John Murphy, 3
9
Cove III v Morphettville Pk V
Cooper Trembath, Brodie Johnson
Alex Butterworth, 4
Damien Tucker, Mark Simons
Luke Dubois, 4
9
Adelaide Lutheran II v Grand Masters III
Chichi Beck, Ryan Keller
Cate Pederson, 3
Gaurav Naik, Neeraj Asopa
?, 3
9
Happy Valley III v Port Noarlunga IV
D Wilden, R Thompson
A McMaster, 5
Dennis Kennedy, Brodie Patterson
Michael Mott, 3
9
Flagstaff Hill II v North Haven IV
Forfeiter
Forfeiter
Forfeitee
Forfeitee
9
Western YC III v Mitchell Park V
Gurri Guhman, Thomas Fuller
Peter Andreopolis, 4
H Groom, S O'Loughlin
J Vionderborch, ?
Section
Home Team Away Team
Umpire
Home Team Fielders 2v, 1v
Away Team Fielders 2v, 1v
Home Team Keeper, votes
Away Team Keeper, Votes
1
Coromandel v Port Noarlunga
Andrew Wright
Sam Neville, Matthew Hunter
Blake Nicolle, Leon Hanson
Maneesh Khakurel 3
Joseph Butterworth
1
Sutton Derby v ICC Sharks
Jeff Blundell
Kartik, Mayank
Angus Lock, David Ling
Chetan, 5
Haimish Ferguson, 5
1
Sheidow Park v Keswick
Ray Thatcher
Craig Edwards, Tim Berry
Jay Burton, Harsh Joshi
Blake Harding, 4
Scott Curyer, 3
1
Plympton F v Coro Ramblers
John Williams
S Singh, B Everard
Ben Kanck, Josh Payne
Nick Webster 5
Josh Rosman, 3
2
Cove v Sheidow Park II
Russ Hewett & James Kuilman
Kieron O'Loughlin, Kye Dean
Cameron Nesbitt, Jake Johnson
Michael Heath, 4
Ryan Matz, 5
2
Coro Ramblers II v St Johns OS
Trevor Lambert
Jarryd Simister, C Farrell
Mitch Russell, Edward Angley
J O'Keefe, 4
Sam Francis, 5
2
North Haven v Coromandel II
Phil Megson
Jake Finch, Adam Lawrence
Troy Willats, Trent Denning
Max Hosking, 4
Henry Beenham, 4
2
Morphettville Pk v Mitchell Park
Leon Dean
M Smith, J Ritter
Joshua Aulert, Ben Aulert
Don Caruso, 4
Connor Sampson, 3
3
Keswick II v Country Club
Ross Moore
Brad Williamson. Tielman Nieuwoudt
Amritpal Singh, Ankit
Wade Matthews, 4
Inderjit Singh, ?
3
Western YC v Morphettville Pk II
Surinder Singh, Matthew King
Wes Trebilcock, Kym Woodward
Stephen Fosterborg, ?
Caleb Rybalka, 4
3
Phantoms v Cove II
Harry Cooney, Matt Fullford
Brett Kinnear, John Wright
Steven Johnson, 3
Chris Gilbert, 5
3
Happy Valley v Southern
B Drieberg, B Moran
David Souter, Josh Paech
B Kloeden, 4
Tom Bennett, 4
4
Kenilworth v North Haven II
Deepan Sharma, Ravi Gauri
Ryan Williams, Chris Lovett
Rahul Sharma, 4
Anthony Jennings, 4
4
South Road v Plympton F II
Brett Campbell
Avneet Singh, Jake Marshall
Steve Dallarmi, T Bradey
Manpreet Singh, 3
Tim Thomas, 3
4
Port Noarlunga II v Flagstaff Hill
Harry Smitheman, Michael Smit
Keith Whitcher, Roger Logan
Blake James, 4
Jack Kelley, 4
4
ICC Sharks II v Grand Masters
Nayland Jolly, Mark Connor
Benny, Yash
Ramesh Antony, 4
?, 4
5
Southern Warriors v Sheidow Park III
Parth Sharma, Vipul .
T Harris, B Crichton
Vikas Vikas, 5
?, 5
5
Mitchell Park II v Happy Valley II
Jimmy Zoldi, Keegan Catford
Claridge, Beaumont
, 3
Dyer, 4
5
Coro Ramblers III v South Park
Andrew O'Keefe, Jack Sullivan
Danish Rasheed, Warna Dewamullage
Luis Riley, 5
Ashwin Shrikanth, 2
5
Coromandel III v Western YC II
Mitchell Pumphrey, Paul Champion
Parvinder Malik, Shannon Wright
Will Taylor, 4
Rahul Kumar, 4
6
Southern Warriors II v Mitchell Park III
Devendra Rawat, Kartik Rudola
Jimmy Zoldi, Keegan Catford
, 3
?, 3
6
Adelaide Falcons v Morphettville Pk III
Simon Thilthorpe, H Brar
Heath Culliver, Jagjit Ghotra
Brad McDonald, 3
Ben Porter, 4
6
Keswick III v Kenilworth II
Dhhruv Dwivde, Alan Doubleday
Musab Bin Umair, M Hassan Bashir
Dean Thomas, 4
Saqib Gondal, 3
6
Morphett Vale v Adelaide Lutheran
Luke Potter, Alex Vlamis
Finley Borgas, Raj Kukreja
Grant Lorraine, 4
Tom Adler, 4
7
Port Noarlunga III v Phantoms II
Calin Went, Mitchell Holland
Punitghavel Chandran, 3
7
Grand Masters II v Coromandel IV
Abdul Malik, Yashas Seshadri
Chris Keegan, Liam Taylor
Vimal Venugopal, 4
Jackson Scott, 5
7
Sheidow Park IV v ICC Sharks III
M Chaplin, J Keating
Peter Richards, Angelo Pansini
E, ?
Kyle Liebeknecht, 3
7
Morphettville Pk IV v North Haven III
Stef Daskalos, Pierson Roach
Lachlan Macaitis, Des Beaty
Ricky Fechner, 3
Greg Cappelluti, 4
8
Southern II v Coro Ramblers IV
Hutchesson, Shariff
Jake Willis, Wayne Jones
Smith, 3
Andrew Strunk, 4
8
Coromandel V v Afghan
Ali Bowman, Jarred McCauley
T Paigham, Roo Agha
Bill Pattison, 5
, 4
8
Sheidow Park V v Plympton F III
Angus Somerville, Owen Catanzariti
C Tregenza, L Ayling
?, 5
R Wilde, 5
8
Warradale v South Road II
Ankit Mehta, Anthony Martin
Troy Spanton, 5
8
Kenilworth III v Mitchell Park IV
M Williams, M Anderson
S Oloughlin, 3
9
North Haven IV v Western YC III
Tim Pattie, Paul Mitchell
Thomas Fuller, David Blyth
Ethan Payne, 4
Peter Andreopolis, 3
9
Mitchell Park V v Grand Masters III
Forfeiter
Forfeitee
Forfeiter
Forfeitee
9
Morphettville Pk V v Port Noarlunga IV
Jay Watkins, Patrick Roach
Tim Vermeer, Ethen Scrivener
Luke Dubois, 5
Michael Mott, 5
9
Happy Valley III v Adelaide Lutheran II
J Holder, C Lea
J Carragher, J Phie
?, 4
N Shimpi, 3
9
Flagstaff Hill II v Cove III
Forfeiter
Forfeitee
Forfeiter
Forfeitee

Round 1 October 7

bottom of page